Ściąganie tekstów będzie możliwe po zarejestrowaniu się i zalogowaniu.

To prywatna strona. Nie wysyłam żadnych reklam ani spamu.

Druga edycja Book Rage

Druga akcja BookRage z pakietem e-booków za „co łaska” już w poniedziałek 10. czerwca. Tym razem do kupienia będą książki spod znaku kryminału, thrillera i grozy, pióra czołowych polskich pisarzy. Bez zmian pozostają zasady zakupu pakietu, oraz pełna transparentność serwisu. Są jednak nowości.

Najważniejszą z nich jest nowa rubryka na stronie. „Najwięcej Zapłacili” to lista osób, które zdecydowały się zapłacić najwyższe kwoty za pakiet i w nagrodę otrzymają od serwisu unikalny upominek.

Serwis pozostał także przy ogłaszaniu poprzez swoje profile w mediach społecznościowych tak zwanych „stretch goals” - czyli celów sprzedażowych, których osiągnięcie rozszerzy pakiet (dla wszystkich kupujących) o dodatkowe książki. Jakie będą to tytuły? Póki co nie zdradzamy, ale zapewniamy, że będzie to nie lada gratka dla fanów klasycznej angielskiej powieści kryminalnej, w tym jedna rzecz niepublikowana wcześniej w języku polskim, przygotowana specjalnie przez zespół BookRage – mówi Paweł Dembowski, odpowiedzialny za dobór książek w pakietach BookRage.

Tym razem do akcji przyłączyli się: Konrad T. Lewandowski („Magnetyzer”), Rafał Dębski („Labirynt von Brauna”), duet Katarzyna Szewczyk, Jacek Skowroński (zbiór opowiadań „Maski”), Alexander Gütsche („Wieczór gorzkiej mgły”) oraz tegoroczny zdobywca Paszportu Polityki - Szczepan Twardoch („Zimne wybrzeża”). Jako hołd oddany klasyce kryminału pakiet zawiera także „Psa Baskerville'ów” Arthura Conana Doyle'a.

Możliwości płatnicze pozostają dostosowane są do potrzeb polskiego klienta. Główną metodą płatności pozostają e-przelewy za pośrednictwem serwisu DotPay, natomiast dla osób pragnących zapłacić kartą (BookRage zdobył zaskakującą popularność wśród Polaków mieszkających poza krajem) dostępna jest płatność za pośrednictwem PayPal.

– Chcemy, aby idea płacenia ile się chce, czy też ile jest się w stanie, mogła dalej się rozwijać i upowszechniać. – mówi Michał Michalski, współzałożyciel serwisu.

W serwisie pozostała także możliwość przekazania części płaconych za pakiet pieniędzy na rzecz fundacji Nowoczesna Polska. Chcielibyśmy aby ludzie mieli możliwość zrobienia przy okazji dobrego uczynku, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Zdecydowaliśmy się na Fundację Nowoczesna Polska jako instytucję pożytku publicznego której cele są nam osobiście bliskie, i którą sami z chęcią, przy okazji korzystania z tego typu serwisów, byśmy wspierali. – dodaje Tomasz Stachewicz, drugi z twórców serwisu.

Twórcy BookRage zapowiadają uruchomienie jeszcze w czerwcu kolejnego serwisu z treściami cyfrowymi kosztującymi „co łaska”. Jakiego rodzaju będą to treści pozostaje póki co tajemnicą, której rąbki zamierzają uchylać w trakcie trwania drugiego pakietu BookRage.

http://bookrage.org
https://www.facebook.com/bookrage